Xena

Žena, která sice nemá ani kapku božské krve, ale svými schopnostmi si určitě naší pozornost zaslouží a na Svolympu má své zasloužené místo. Je to princezna bojovnice, která brání slabé a bezbrané...
 

Áres

Bůh s velkým B. Bůh, pro kterého jediného opravdu platí rčení "má božskou sílu". S ním byste se nebáli ani po půlnoci na náměstí v Novém Bydžově, dokonce ani v Hořicích, kde je už po léta nejuctívanějším z bohů. Bezhlavě vlétne do každé potyčky, ale z každé vyleze jako vítěz bez jediného škrábnutí. V případě konfliktu nenaleznete lepšího parťáka. Jen s ním máte jistotu, že nikdy neprohrajete. Je (ne)věrným partnerem Xeny...jedinečný...nezapomenutelný...Legenda ze Svolympu!
 

Apollón

Bůh, který je světlem na konci tunelu. Na všech cestách vždy svítí nám dál... Ochraňuje všechna zvířecí stáda. Ač je mužského rodu, tak při pohledu na něj nezůstane klidné žádné mužské srdce. Téměř každý bůh, obyčejný, neobyčejný, ba dokonce i poloobyčejný muž by ho chtěl mít za manželku. Je silně umělecky zaměřen, stejně jako jeho dvojče je výborným lovcem. Dokonce prý údajně dokáže i z metru trefit šípem slona, což je každopádně absolutně božské. Je naším sluncem v duši. V temných chvílích představuje jedinou naději.
 

Dionýsos

Bůh proslulý svojí špatnou artikulací a částečnou hluchotou. On jediný opravdu pozná rozdíl mezi "dá sa" a "dá sa pražákovi". Neobejde se bez něho žádná pořádná párty. Miluje všeobecné veselí a rád pobaví spoustou špatných vtipů, které sype z tuniky jeden za druhým. Doporučujeme lehce přidat na hlasitosti, protože ač za normální situace křičí tak, až padají olivy z olivovníků, tak se nejspíše trochu stydí a představuje se potichu. Seznamte se s dalším Diovým synem.
 

Héfaistos

Další Diův syn. Není to zrovna krasavec, tak se ukazovat nechce. Údajně není dostatečně "videogenický" Fotogenický už vůbec ne, má totiž pusu minimálně na tři fotky. K tomu taktéž problémy s artikulací jako jeho nevlastní bratr Dionýsos. Ale je to obrovský dříč. Vyzná se v každém řemeslu, nejvíce mu však k srdci přirostla kovářská kovadlina a vůně rozpáleného železa. Slíbil, že na Svolympu se prý po tisíci letech konečně ukáže a odhalí svou pravou tvář.
 

Athéna

Asi jediná opravdu inteligentní bohyně na Svolympu. Na první pohled byste to možná neřekli, ale první pohled může klamat. Je skvělá jezdkyně. Spravedlivě dokáže rozsoudit každý spor a navíc dokáže složit rubikovu kostku dříve, než stačíte říct feta sýr. Na hlavě nosí korunu jako ta pravá královna a kolem hlavy jí stále létá noční opeřenec. Jedna z největších krásek na Olympu...a navíc sakra inteligentních krásek...nedostatek jich je i na Svolympu.
 

Kronos

Bůh, který tu byl včera, bude zítra, je i dnes. Bůh, který je všude kolem nás. Bůh, který řídí každý náš krok. Bůh, kterého je dost, když se to vůbec nehodí a naopak se nám ho nedostává, když bychom ho nejvíce potřebovali. Spíše Titán než bůh. Modlíme se k němu při sklizních, často se na něho vymlouváme, když se nám něco prostě jen nechce. On první pochopil, že čas jsou peníze a ve svém medailonku nám to všem předvedl. Seznamte se se Svolympským Horstem Fuchsem...
 

Afrodita

Na závěr ta ze všech nejkrásnější. Ta, která nás trápí, ale neumíme si bez ní představit život. Zná tisíc fíglů jak uhranout každého muže. Každá žena na světě jí nemůže přijít na jméno, protože ví, že vždy bude až ta druhá. Vyhraje veškeré soutěže o jablko. Jeden pohled do jejích očí a už nikdy se nebudete chtít dívat na nic jiného. Ochotně rozdává všechnu svou lásku...